Contact Us

 

 


Meie asukoht on Suur-Sõjamäe 36, Tallinn, Eesti.


Võite meiega ühendust võtta e-posti või telefoni teel. Võite kasutada ka kiiret kontakti vormi allpool või külastada meid kontoris isiklikult. Vastame meeleldi teie küsimustele.



  • Firma andmed:


  •  Suur-Sõjamäe 36,
  • 11415 Tallinn,

  • Estonia.

  • Reg No: 12937999

  • VAT No: EE101835556



Meie kontakt:


+372 7777 888 Mon-Fri: 09:00-17:00

Meie Tiim



Deniss Jermakov

Tegevdirektor

Keeled: EST, RUS, ENG

Tel: +372 591 24 876

E-Post: denis@truck-center.ee

Slava Shultz

CCO

Keeled: RUS, ENG

Tel: +372 58 55 14 78

E-Post:shultz@truck-center.ee

RAUL UUSTAL

Müügiesindaja

Keeled: FIN, EST, RUS

Tel: +372 533 17 660

E-Post: raul@truck-center.ee

Skype: tci.raul

Uno Kruuse

Müügiesindaja

Keeled: EST, RUS

Tel: +372 555 76 826

E-Post: uno@truck-center.ee

Skype: tci.uno

Aleksei Morzakov

Müügiesindaja

Keeled: RUS, ENG, EST

Tel: +372 55 247 25

E-Post:aleksei@truck-center.ee

Aleksandr Starostin

Müügiesindaja

Keeled: RUS, ENG, EST

Tel: +372 530 89 72

E-Post:as@truck-center.ee

Risto Kalm

Müügiesindaja

Keeled: EST, ENG

Tel: +372 577 04 651

E-Post:risto@truck-center.ee

Morteza Zeinali

IT Developer

Keeled: ENG

Tel: +372 588 31 499

E-Post: morteza@truck-center.ee


Oleg Suchkov

Müügiesindaja

Keeled: ENG, RUS

Tel: +7 921 755 79 18

E-Post: oleg@truck-center.ee